V tesnom zapase vyhra o gol

publikované 05.02.2023

SHT Zurich 5:4 Sushi KIngs

(3.3, 2:1, 0:0)

Goly:1:0 vaclav(julo), 2:0 vaclav(ivan), 3:3 ivan(vaclav), 4:3 ivan(vaclav), 5:4 ivan(julo, vaclav)

Vylucenia: 1/0 na 2min. (ivan)

Divaci: 2

V zapase proti nasmu oblubenemu superovi Sushi Kings sa po dlhej odlmke v zostave objavili aj take mena ako Vaclav a Bebo.<:o)

Je pekne, ze si chlapci konecne nasli aj ten cas zucastnit sa zapasu a trosku sa vypotit.

Sushi nastupili len s 9 hracmi a nam sa neviem akym zazrakom nahlasilo az 12 hracov. Neskutocne!:-o

Do zapasu sme vstupili velmi dobre ked sme sa dvomi golmi Vaclava ujali vedenia. Super ale nezalahal a dokazal nielen vyrovnat ale aj vsietit treti gol a ujat sa vedenia v tomto velmi vyrovnanom zapase.

Z ich strany to boli velmi stastne goly,  tak sme boli na tahu mi a este pred skoncenim prvej tretiny sme dokazali vyrovnat.

Do kabiny sme sa poberali za stavu 3:3.

V druhej tretine sa rozhodlo o zapase. Najskor super nevyuzil presilovku 4:5 co bolo aj jedine vylucenie v tomto zapase, kedze rozhodca viacej faulov  nevidel alebo nechcel vidiet.:-$

Golom Ivan sme sa ujali vedenia na co ale super dokazal odpovedat a zase v tesnej blizkosti nasej branky dokazal vyrovnat.

Potom prislo k spornemu momentu, ked pri manteli Vaclav hakoval Ronnieho, co ale rozhodca nevidel a z protiutoku  dal Ivan svoj prvy Hattrick v nasom drese!(h5)

Ako zastanci Fairplay sme sa pobrali k rozhodcovi a snazili sme sa mu vysvetlit, ze to bol jasny faul ale on bol nekompromisny a nezaujimal ho nas nazor a tym padom uznal tento gol. Ktory ako sa ukazalo bol rozhodujuci, kedze v poslednej tretine sa uz nepodarilo nikomu strelit ani jeden gol. A tak sme aj zasluhou rozhodcu dokazali vyhrat nad chlapcami so Sushi Kings tesne 5:4.

Dakujeme zucastnenim hracom a vidime sa o tyzden proti lidrovi sutaze Züri Lions.(Y)

Dufam, ze nas bude zase aspon 10 a nebudeme musiet hladat hracov ako to v poslednom case byva u nas zvykom.8-)