Po bohovskom vykone Rasta v branke mame prve body do tabulky!

publikované 07.11.2022

SHT Zurich 6:2 Pirates Zürich

(0:1, 3:0; 3:1)

Veľké poďakovanie všetkým chalanom, ktorí sa dnes dostavili. Vďaka aj dvom švajčiarom Nils & Erik, ktorí odviedli poctivú robotu na ľade  Hráčov nás ubúda ale Fun Club sa rozrastá. Meliska mám fandila až do konca a v šatni servírovala pivečko...No, čo povedať: proste sme hrali kľudne, pokojne, hlavy hore... Prvá štvrť hodina bez gólov. Hoci mal súper viacero lepších šancí (ale aj my) nepodarilo sa nikomu prestreliť brankárov... Asi až v 20 Minúte sa súper rýchlym proti útokom dostal a dorážkou k prvému gólu. Cez prestávku sa v šatni prerokovala taktika a zhodlo sa na tom, že musíme viacej strieľať...no a to sme začali aj robiť! Konečne sme začali skórovať. Čo stojí za zmienku, že sme v druhej tretine nedostali gól!! Furt som tam nejako sproste stál a triafali do mňa začalo sa vylučovať a súper znervóznel, pritvrdil a hral v oslabení, ktoré sme tuším raz využili! Beni začal pískať "odzemok" to je ten tanec keď má ruky v bokoch a vylučuje na 2+2 +10 Minút , chvála Bohu dnes bol súper na rade.

...za hundranie! Perlička z dôvodu nevedieť či padol alebo nepadol gól sme mali penalty. Dodi to zobral do vlastných rúk, teda hokejky a poriadne zatočil gólmana . No a keďže sa nám jeho nájazd veľmi páčil, tak o päť minút na to bolo repete. Dodi zakľučkoval a tentoraz ostro vystrelil, betónom brankár ešte vyrazil...

V šatni som bol "zjebaný"že som podal životný výkon

Dôvodom bolo, že ráno som mal dve espressa, pred zápasom som sa bol vysrať ale hlavne pri krémovani stehien sa mi dostal Perskindol do rite a ten so slaným potom spôsobovali jemné pálenie, takže som sa musel rýchlejšie pohybovať

Po tretinách 0:1 3:0 3:1!! Krásny večer ešte chalani a ďakujem všetkým tým, ktorých to za SHT ešte stále baví a radi si prídu za nás zahrať!