Prva prehra ligovej sezony

publikované 11.12.2017

Zürich Wizzards   7:5   SHT Zürich

(2:0;2:2;3:3)

Goly:  2:1 Sivo (Remi, Igor). 2:2 Vaclav (Remi), 7:3 Sivo (Vaclav), 7:4 Igor (Remi, Sivo), 7:5 Kajo (Palo, Vaclav)

Zapas proti susedovi v tabulke nebola ziadna lahka zalezitost a priniesol nam bohuzial aj prvu prehru v sezone.

Super sa na nas pripravil velmi svedomito a od zaciatku velmi pozorne branil. My sme sa snazili tvorit hru a ohrozovat velmi dobre chytajuceho brankara supera. v superovej obrannej tretine sme travili dost casu. Ten vsak pozorne branil a vyuzil nase chybicky na rychle protiutoky, z ktorych sa mu podarilo dta v prvej tretine dva goly. Za stavu 2:0 sa slo do satni.

Zaciatok druhej tretiny nam vysiel ovela lepsie a velmi rychlo sme golmi Siva a Vaclava Vyrovnali na 2:2. To bolo bohuzial ale na dlhy cas vsetko. Hra bola sice v nasich rukach, no goly strielal iba super. Chybalo nam stastie ,doraznost a efektivnost v zakonceni nasich pocetnych striel. Wizzards naopak dokazali sance premienat.

V polovici tretej tretiny bol uz stav 7:2 a pre nas uz bolo skoro dobojovane. Nasli sme sice este silu na zavrecny napor v ktorom sme strelili 3 goly, no na viac nam uz neostal cas.

Hore hlavy chalani, sustredme sa na dalsie zapasy!!!