V nervoznom zapase vyhra pre nas

publikované 30.10.2017 (aktualizované 05.11.2017)

SHT Zurich 8:5 EHC Black Hawks

(6:2, 1:1, 1:2)

Goly:  1:1 Remi(igor) 2:1 Michal(Vaclav) 3:1 Rasty 4:1 Igor(tomas,michal) 5:2 Karol(matti,Igi) 6:2 Michal(milan) 7:3 Igor(michal,Vaclav) 8:5 Remi(vaclav)

Vylucenia: 2min- igor,igi,michal,tomas,kristian 2x/2+2 min - sivo,brano/10 min. rasty

Pred 4 ligovym zapasom sa nas v satni stretlo ako vzdy 15 hracov,ale chybali nam nam niektore opory(v rozlicnych odvetviach)ktore sa nemohli zucastnit na zapase z rodinych alebo pracovnych dovodov. Asisten kapitana Remi nas hned pred zapasom upozornil,ze to moze byt najlepsi team skupiny a preto si ma kazdy plnit svoje povinosti na 99,9%

Hned v prvom striedani sme dostali gol na ktory sme rychlo zabudli a v dalsich striedaniach sme ich dali 4 a tak sme vyhravali 4:1.Super bol stale dorazny a strelil nam druhy gol.My sme nadalej hrali svoj hokej a nadelili sme superovi este 2 goly po ktorych sa zacalo pritvrdzovat na osobnych subojoch.Zacalo sa vylucovat a pred koncom prvej tretiny prerusil Beny hru a zavolal si kapitanov na pohovor.Ukoncil tretinu za stavu 6:2 a nase tri body sme mali na dosah.

Druha tretina sa zacala v rychlom tempe a  super znovu  dokazal strelit gol ako prvy,no z ich strany to bol aj posledny v tejto tretine.My sme toho tiez vela neukazali ale dokazali sme vyrovnat tretinu na 1:1 a tak sa islo do satni za stavu 7:3.

V poslednej tretine pribudala nervozita na superovych hokejkach, ktora sa vyustila do sarvatky 10 min pred koncom zapasu,kde rozhodca udelil vysie tresty a dvaja hraci sa museli predcasne ist osprchovat a schladit  si hlavy.Tuto tretinu sme sice prehrali 1:2 ale body nam neukradli a ostali doma...

Hrali sme teamovy hokej a to je na tom najdolezitejsie...

Len tak dalej chalni

Bavme sa hokejom

Nasledujuci piatok sme odohrali este pripravny zapas proti Penguin Jets:

Penguin Jets   8:4   SHT Zürich

(6:1, 2:3)

V Zapase kde sme nastupili so zuzenou zostavou sa bojovalo srdcom a chalani ukazali napriek prehre vnikajuci vykon v druhej polovici zapasu. Vsetky nase goly strelil nezastavitelny, neodolatelny a vzdy nabudeny nositel vzacneho cisla 22 -Vaclav. S vynimkou jedneho golu mu ani nikto nemusel asistovat. Taketo talenty nam treba :-D