Opet tesna vyhra o gol...

publikované 01.03.2017 (aktualizované 05.03.2017)

Albula Red Devils 7:8 SHT Zurich

(2:3, 4:1, 1:4)

Goly: 0:1 murko(vaclav), 0:2 sivo(vaclav), 2:3 mirec(sivo, vaclav), 6:4 remi, 6:5 remi(michal), 6:6 sivo(mirec), 6:7 vaclav, 7:8 vaclav(remi)

Vylucenia: 6/7 na 2min. (mirec, 2x remi, 2x sivo, 2x vaclav)

Divaci: 6

Do zapasu sme vstupili dobre, ked uvodny gol vsietil lysiak murko ktoreho peknu prihravkou vysunul vaclav. Druhy gol zapasu vsietil sivo, taktiez po nahravke vaclava.

Po nasich 2 goloch sa dostal k slovu super a my sme prastali hrat. Nedokazali sme vyuzit 3 presilovky a super stihol vyrovnat.

Golom do satne nas spasil mirec, ktori po osi vaclav-sivo nedal brankarovi ziadnu sancu.

Druha tretina ako uz u nas byva zvykom je nasa slaba stranka a to sa potvrdilo aj v tomto zapase. prestali sme uplne korculovat, napadat supera. Prisli aj zbytocne vylucenia za prilis vela hracov na lade a to nas stalo stratu vedenia v tomto zapase.

Super nam dal celkovo 4 goly a my sme dokazali az na konci tretiny znizit individualnou akciou nasho kapitana na 6:4.

V tretej tretine sme sa zacali viacej sustredit a spevnovat. Golom michala sme znizili uz len na rozdiel jedneho golu a sivovym golom vyrovnali na 6:6.

Tu bolo uz vydiet, ze super zostal nervozny. zacal robit chyby ale aj tak sa neustale snazil dostavat do naseho obranneho pasma a strielat na rasta.

Nas spasitel a vykuputel vaclav yobral vseto do svojich ruk a jeho golom sme sa ujali vedenia 6:7.

Zial pre nas po gole z buly bolo velmi rychlo vyrovnane.

2min. pred koncom prisla kapitanova nahravka vaclavovi a jeho nasledna strela do siete superovho brankara znamenala pre nas vydrete vytazstvo a dlasie dolezite 3 body do tabulky.

Velmi takticky sme zvladli dohrat posledne 2 min. stretnutia. Tam sa este nechal vylucit michal, ktori nam pomohol udrzat cenne jednogolove vytazstvo.