Po vitaznej prvej tretine nakoniec prehra

publikované 06.12.2015 (aktualizované 11.12.2015)

SHT Zurich 6:10 Züri Wizards

(4:2, 0:5, 2:3)

Goly: 1:1 sivo, 2:1 michal(prevor,remi), 3:2 sivo(rasty), 4:2 sivo(murko,igor), 5:7sivo(citron), 6:10citron(sivo)

Vylucenia: 2/2 na  2min (remi,michal), 2/1 do konca zapasu (bulhar,sivo)

Divaci: 6

Dalsi zapas FHL  proti superovi ktoreho sme uz poznali z predoslych zapasov.

Vedeli sme ze to bude tazky zapas ale nerobili sme si z toho tazku hlavu.

Na zapas nas doslo 12 a tak sme museli urobit v zostave mensie zmeny.

Prvu tretinu zacali hrat obidve timy opatrne.Po parminutovom obkukavani super udrel a my sme inkasovali prvy gol.Nas to vsak nezlomilo, stale sme hrali nasu hru,ktora sa nam vyplatila a golom siva sme vyrovnali.O niekolko minut nato sme uz vyhravali o gol ale netrvalo to dlho a super vyrovnal.Pohoda na striedacke,super vykon na lade a vzajomne povzbudzovanie sa nam este do konca tretiny prinieslo strelenie dvoch golov.Do kabiny sme odchadzali s dvojgolovym naskokom.

Druha tretina nam vobec nevysla a prehrali sme ju 0:5.Super bol vo vsetkom lepsi a o krok rychlejsi…Nalada nam klesla ale pred nami bolo este 25 min za ktorych sa da este vselico vymysliet,a vysledok obratit v nas prospech.

Po 5 min pause sa zacal boj o tri body a rychlym golom sme znizili.V polovici tretiny super pritvrdil a faulom zo zadu na michala(ktory rozhodca nevidel)sa zacalo na lade pritvrdzovat a vyvrcholilo to faulom na gabca za brankou.Nevyzeralo to dobre a tak bulhar so sivom si okamzite sli robit poriadky za branku nedovolenymi sposobmi za ktore im rozhodca udelil tres,stop na jeden zapas…Rozhodca ukoncil stretnutie v ktorom sme uz nedokazali strhnut vitazstvo na nasu stranu.

Pochvala za super vykon v prvej tretine a zaciatok tretej…

6 zapasov, a pri troch prehrach tri konflikty so superom.Viem ze emocie na lade su silne ale skusme ich skryt a hrat ten svoj hokej pre radost…