Po zbabranom uvode zapasu nakoniec tesna prehra.

publikované 19.10.2014 (aktualizované 22.10.2014)

Bandebysser 6:5 SHT Zurich

(2:0, 2:3, 2:2)

Goly: 2:1 remi(michal,citron), 4:2 michal(remi,gabco), 4:3 remi, 5:4 citron(mirec), 6:5 murko(michal)

Vylucenia: 1/3 na 2min. (mirec,gabco,vrato)

Divaci: 5

Stalo sa po prvykrat v nasej historii,ze super mal viacej hracov ako my! Nas bolo 12 a ich 14.:-o

Uvod zapasu sme vobec nezvladli. Hned z prvej akcie a prvej strely sme po par sekundach prehravali 1:0. Nasledovala druha akcia,druha strela 2:0! (N)Takyto vstup do zapasu sme si ani len nepredstavovali. Postupne sme sa prebudzali a zacali ohrozovat aj superovho brankara. Prisla akcia ked bol superov brankar trafeni do masky a nasledne puk dorazeny murkom do branky. zial rozhodca nam ho neuznal.

za zmienku stoji aj remiho prechod do superovho obranneho pasma z perfektnou nechytatelnou delovkou. Zial ani tento gol nam nebol uznani, kedze michal bol v offsajde. A tak sa nam, prva tretina skoncila za stavu 2:0.:-(

V druhej tretine sme sa golom remiho dotiahli na 1:2. Super ale dalsim golom dokazal zvysit svoj naskok na 3:1 a nasledne aj na 4:1.8-)

Prislo vylucenie supera za faul na vrata. Tuto ponuknutu sancu sme dokazali vyuzit a golom michala znizit na 4:2. a to po nahravkach remiho a gabca.

Dalsim unikom remiho sme znizili znovu na rozdiel jedneho golu...(Y)

V tretej tretine sme si dali vlastny gol a to tak,ze rasto si chcel nejako pridrzat puk na lapacke no vrato mu ho odklepol a ten pomaly presiel za brankovu ciaru.*-)

Po nadhernej prihravke mirca nedal superovmu brankarovi sancu citron a presnou strelou do vinkla opet znizil na 5:4.(h5)

Gabcove vylucenie nastastie super nevyuzil a az pri plnom pocte hracov opet prepadol puk za rastov chrbat.

Pri skrumazi pred superovou brankou sa najlepsie zorientoval murko a znizil par minut pred koncom zapasu na 6:5.

Neuprosne sme sa snazili ohrozit superovho brankara a vyrovnat stav stretnutia. To sa nam zial nepodarilo a po zbytocnom faule vrata sme sa este aj oslabili. V oslabeni sa nam uz nepodarilo vsietit vytuzeny gol na remizu a tak sme so sklopenymi hlavami odchadzali domov...:'(

Treba dodat,ze rozhodca tento zapas zjavne nezvladol, kedze nam neuznal 2 goly, vylucil mirca za faul, ktori nebol a dalsie podrazenie pred koncom stretnutia neodpiskal. Skoda.:-@(B)